Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 40mm (SM-R830N) ZÁNOVNÍ

 
 
 

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 40mm (SM-R830N) Rose Gold

Stylový sportovní doplněk Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung se stanou nedílnou součástí vašeho tréninku. Nabídnou vám ty nejmodernější fitness funkce, které byste od chytrých hodinek...

3 999 Kč

použité zboží, bez možnosti odpočtu dph - §90

Počet
Poslední kus skladem ( 1 ks)

PERFEKTNÍ, ZÁNOVNÍ STAV S KRABICÍ, REÁLNÉ FOTKY ZDE NEJSOU TŘEBA.

Klíčové vlastnosti

Chytré hodinky s elegantním designem, s rozhraním WiFi / Bluetooth, které nabízejí mimo jiné měření tepu, krokoměr, monitoring spánku či sledování mnoha dalších sportovních činností včetně plavání. Součástí je aplikace Trenér. Z další výbavy obsahují GPS, jsou vodotěsné (do 5 atmosfér) a prachotěsné (certifikát IP68), jsou rovněž odolné vůči poškození.

Při běžném užívání vydrží na jedno nabití baterie více než jeden den. Dobíjejí se přes bezdrátově na speciální podložce.

Odolnost hodinkám zajišťuje krytí IP68 a 5ATM (odolnost proti průniku vody a prachu) včetně robustního provedení, které je chrání proti poškození v případě nešetrného zacházení.

Hodinky jsou kompatibilní s širokou řadou dalších přístrojů poháněných:

  • Android: Android 5.0 (L OS) or higher, RAM 1.5GB above (Samsung/Non Samsung)
  • iOS : iPhone 5 a vyšší, iOS 9.0 a vyšší.

Podrobný popis
Samsung Galaxy Watch Active2Stylový sportovní doplněk
Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung se stanou nedílnou součástí vašeho tréninku. Nabídnou vám ty nejmodernější fitness funkce, které byste od chytrých hodinek očekávali. Sportovní vychytávky, elegance a čistý design – tak by se ve zkratce daly popsat Galaxy Watch Active2, které si můžete pořídit ve variantě s 40mm nebo 44mm ciferníkem.
Samsung Galaxy Watch Active2Velký displej pro velké výkony
Všechny funkce Galaxy Watch Active2 budete mít k dispozici na špičkovém Super AMOLED displeji, který vám nabídne jedinečné barvy na prostorném ciferníku. Hodinky se velmi komfortně ovládají pomocí praktické dotykové lunety.
Samsung Galaxy Watch Active2Ciferník ke každému outfitu
Vyfoťte vzor nebo barvu svého oblečení a Galaxy Watch Active2 vám vytvoří originální vzhled ciferníku, který skvěle podtrhne vaší image.
Samsung Galaxy Watch Active2Přizpůsobte je svému stylu
Elegantní nebo spíše sportovní? Galaxy Watch Active2 budou přesně takové, jaké je budete chtít. Stačí si vybrat z široké nabídky silikonových a kožených řemínků.
Samsung Galaxy Watch Active2Všechny informace na očích
Mějte perfektní přehled o svém sportovním výkonu, stačí se kouknout na vaše zápěstí. Galaxy Watch Active2 dokáží automaticky rozpoznat a sledovat až 7 druhů aktivit. Další desítky sportů si můžete nastavit ručně před zahájením cvičení.
Samsung Galaxy Watch Active2Buďte odpočinutí a v klidu
S chytrými hodinkami Galaxy Watch Active2 zvládnete i sebevíc náročnější den. Monitorují hladinu vašeho stresu a při vysokých hodnotách vám pomohou uklidnit se pomocí dechového cvičení. Během noci navíc sbírají užitečné informace o délce a kvalitě vašeho spánku.
Samsung Galaxy Watch Active2Myslí na vaše srdce
Mějte svůj tep pod kontrolou. Galaxy Watch Active2 jsou na spodní straně vybaveny osmi fotodiodami, které měří vaši srdeční činnost. A při jakýchkoliv nestandardních výkyvech vás okamžitě upozorní.
Samsung Galaxy Watch Active2Baterie na celý den
Galaxy Watch Active2 s vámi udrží krok. Jsou vybaveny baterií, která při běžném používaní vydrží i déle než jeden den. Nabité a připravené na další výzvy budou během chvilky, stačí je položit na praktickou bezdrátovou nabíječku.
Samsung Galaxy Watch Active2Baterie na celý den
Galaxy Watch Active2 s vámi udrží krok. Jsou vybaveny baterií, která při běžném používaní vydrží i déle než jeden den. Nabité a připravené na další výzvy budou během chvilky, stačí je položit na praktickou bezdrátovou nabíječku.
Samsung Galaxy Watch Active2